Дата: від до Скинути

Результати щоденних спільних перевірок громадського транспорту на предмет дотримання карантинних вимог

За ініціативиУправління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, починаючи з 22 жовтня 2021 року, проводиться щоденний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів на пасажирському автомобільному транспорті.

11:32 08.12.2021

Протягом минулого тижня фахівці Держпродспожив служби Полтавщини перевірили майже 700 об’єктів

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснюють контроль за виконанням обмежень, визначених постановою КМУ від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протииепідемічних заходів на території із значним погіршенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом» та постановами Головного державного санітарного лікаря України.

11:27 07.12.2021

За добу на Полтавщині виявили 716нових  випадків захворювання на COVID-19

За добу на Полтавщині виявили 716нових випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ  України, від початку карантину на Полтавщині діагностовано 130 299 випадків  захворювання на COVID-19, в тому числі на території сучасного Миргородського району – 16939.

11:27 07.12.2021

Остерігайтеся шахраїв: МОЗ не розсилає повідомлення щодо виплати 1 тис.грн щепленим громадянам!

У мережі поширюються неправдиві повідомлення нібито від імені Міністерства охорони здоров’я, в яких пропонують користувачам надати контактні дані для виплати 1 тис.грн особам, які завершили повний курс щеплення від COVID-19.

10:48 07.12.2021

Спільно з лікарями

Спільно з лікарями, вченими та Inscience продовжуємо щотижня відповідати на запитання про вакцинацію та COVID-19 від амбасадорів Клубу турботи про здоров’я.

14:02 03.12.2021

Вже 43,8% дорослого населення України отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. 37,2% дорослого населення України пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусної хвороби! Згідно з рекомендаціями ВООЗ показник щеплених людей у світі до кінця року має становити 40%.

14:00 03.12.2021