Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Українічи за кордоном? Гід з державних послуг підкаже, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.

16:28:48 29.11.2021

Пенсії та субсидії в декілька кліків: Мінцифра запустила 7 нових послуг уДії

Призначення та перерахунок пенсії, оформлення субсидії та довідки про страховий і трудовий стаж тепер доступні на порталі Дія. Мінцифра презентувала 7 нових соціальних послуг у Дії під час Online Summit.

16:26:01 29.11.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язковоходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гідіз державних послуг.

14:39:31 29.11.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гідіз державних послуг.

14:38:03 29.11.2021

Платформа Дія.

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна запосиланням: https://center.diia.gov.ua/.Даний онлайн ресурс призначений дляотримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної длязвернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), тазабезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та іншихпублічних послуг у центрах.

12:07:23 21.10.2021