Цивільний захист

Кір – причини захворювання, симптоми та профілактика

Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють саме діти, які не мають щеплень. Однак дорослі та підлітки, яких не вакцинували в дитинстві, також можуть захворіти. Це підтверджує ситуація в Україні: з початку 2019 року кір діагностували у понад 35 тисяч людей, 14 з них – померли.

16:23:27 22.08.2023

Алогоритм дій населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

11:56:08 22.08.2022

«Я ПРАГНУ СТАТИ ДОБРОВОЛЬЦЕМ»

На сайті "Добровільна та місцева пожежна охорона" у розділі "Я прагну стати добровольцем" розмістили анкету "Я прагну стати добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту" для громадян, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

15:51:45 11.08.2022

Що треба знати про отруєння чадним газом і як йому запобігти

Отруєння чадним газом небезпечне для всіх, але найбільш вразливі маленькі діти, вагітні жінки та люди з хронічними хворобами серця чи органів дихання. Часто першими проявляють ознаки отруєння чадним газом домашні тварини. Розказуємо, що треба знати про чадний газ, симптоми отруєння таким газом і як цьому запобігти.

13:47:15 05.10.2021