Стратегія розвитку Краснолуцької сільської територіальної громади на 2023-2027 роки

Триває робота над Стратегією розвитку Краснолуцької громади

27 та 29 травня відбулися чергові засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади  на період до 2027 року за участі працівників сфери культури, освіти. Обговорили можливі стратегічні (економічний розвиток, громада для комфортного проживання, розвиток інфраструктури та енергозбереження), оперативні цілі та завдання, заходи щодо їх реалізації (створення музею громади, модернізація  бібліотек в інформаційно – комунікаційний хаб, заснування щорічного фестивалю, будівництво літньої сцени, будівництво теплиці, придбання STEM-лабораторії, будівництво мультифункціонального спортивного майданчика, капітальний ремонт їдальні).

14:41:25 29.05.2023

Шановні мешканці громади!

Розпочався багатоетапний процес розробки Стратегії розвитку Краснолуцької сільської територіальної громади на 2023-2027 роки, який визначить її подальший соціально-економічний розвиток, допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а також визначити головні вектори розвитку. Краснолуцька громада радо запрошує усіх жителів громади долучитися до розробки важливого документу. Проведене опитування забезпечить широке вивчення громадської думки всіх жителів населених пунктів. Опитування є анонімним і триватиме з 01 лютого до 01 березня 2023 року. Ваша думка буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку! Участь у процесі розробки стратегії розвитку громади для нас дуже важлива!

08:17:31 01.02.2023