A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснолуцька громада
Полтавська область, Миргородський район

Новини

Дата: від до Скинути

Перереєстраці автомобіля

Зараз українці переживають найскладніший період існування  нації. Всі людські та матеріальні ресурси задіяні для підтримки ЗСУ. За економіку країни громадяни теж не забувають. Працюють, донатять, але через обмежену кількість матеріального ресурсу більшість людей змушені зменшувати свої витрати.  

13:55 29.09.2023

Зустріч податківців Полтавщини із представниками бізнесу та громадськості Кременчука щодо податкових новацій відповідно до Закону №3219

Робоча група фахівців Головного управління ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової відвідала представників бізнесу та громадських організацій м. Кременчука. Захід відбувся          за підтримки й участі міського голови Кременчука Віталія Малецького.

10:12 29.09.2023

«Що таке ботулізм, як розпізнати та запобігти».

Проблема харчових отруєнь, викликаних збудником ботулізму з року в рік залишається актуальною. Ботулізм — це тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксин; мікроорганізм, який спричиняє хворобу, не псує продукти, його не можна визначити за кольором або смаком.

15:11 28.09.2023

28 вересня – всесвітній день боротьби проти сказу

Всесвітній день боротьби проти сказу (World Rabies Day) — пам'ятна дата, що відзначається щорічно 28 вересня, починаючи з 2007 року. Входить в систему міжнародних днів ООН. Всесвітній день боротьби проти сказу щорічно проводиться 28 вересня і приурочений до дня смерті французького мікробіолога Луї Пастера, який створив першу в історії вакцину від сказу.Мета пам'ятного дня — привернути увагу до наслідків цієї хвороби у людей і тварин, підвищити обізнаність населення про профілактичні заходи, які є основним способом  боротьби з поширенням даного захворювання.Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Джерелом та резервуаром збудника сказу є усі теплокровні тварини, з яких найбільш небезпечні для інфікування людини  м’ясоїдні (дикі та домашні). Людина може інфікуватися збудником сказу від хворої на сказ тварини через укус, подряпину та мікроушкодження шкіри, потрапляння контамінованої збудником сказу слини на слизові оболонки. У контактний спосіб людей найчастіше інфікують коти й собаки — з-поміж свійської фауни, а в дикій природі — лисиці та вовки. В Україні головним джерелом збудника сказу у дикій природі є червоні лиси. Серед свійських тварин особливу небезпеку становлять безпритульні тварини, зокрема собаки, для яких укус є інстинктивною реакцією для захисту території, членів зграї або здобуття їжі; в останні роки збільшилась роль котів, які нерідко мають спільні з лисицями території лову мишей, досить часто хворіють на сказ також сільськогосподарські тварини. За даними ВООЗ, у 99% випадків захворювання та смерті людини від сказу джерелом збудника  є собаки та кішки. В Україні – в 50 % кішки. Близько 40% жертв укусів імовірно хворих на сказ собак — діти віком до 15 років. Останній випадок захворювання людини на сказ в Україні – вересень 2023 року. Мешканка Вінницької області заразилась від домашнього невакцинованого кота, в результаті – загинула. Вакцинація домашніх та сільськогосподарських тварин проводиться ін’єкційно (наприклад вакциною «Рабістар»), диких тварин імунізують перорально, за допомогою принад з вакциною всередині(наприклад – «Броварабіс-V-RG»)

15:09 28.09.2023

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Полтавській області

Новації податкового законодавства, встановлені Законом України від 30.06.2023     № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану»                        (далі – Закон № 3219) були у центрі уваги під час чергового засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Полтавській області, яке відбулося 26 вересня 2023 року в онлайн форматі.   

11:07 27.09.2023

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на 2023-2025 роки

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на 2023-2025 роки 1. Замовник СЕО Краснолуцька сільська рада, Миргородський район, Полтавська область,37315. e-mail адреса: [email protected] Контактні телефони: (05354)57-3-40.   2.Вид та основні цілі документа державного планування, його зв’язок з іншими документами державного планування Проєкт Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на 2023-2025 роки (далі – Стратегія та План заходів) є документом державного планування місцевого рівня і передбачає вирішення спільних проблем і реалізації спільних завдань соціально- економічного характеру, раціонального використання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та згуртованості громади. Стратегія розвитку територіальної громади покликана об’єднати зусилля усіх зацікавлених сторін – місцевих мешканців, бізнесових структур, влади, громадських активістів – задля забезпечення місцевого економічного та соціального розвитку через використання стратегічних переваг громади. Стратегічні цілі Стратегії: 1. Людський розвиток, добробут та гуманітарна сфера; 2.Розвиток економіки громади та сприяння зайнятості населення; 3. Утримання, модернізація інфраструктури громади та охорона довкілля. Проєкт Стратегії розвитку Краснолуцької територіальної громади на період до 2027 року розроблена відповідно до законів України «Про засади державної регіональної політики», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року №816 «Деякі питання розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації та проведення моніторингу реалізації зазначених стратегій і планів заходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року №817 «Деякі питання розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України і плану заходів з її реалізації та проведення моніторингу реалізації зазначених Стратегії і плану заходів», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.03.2016 №79 «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та і планів заходів з їх реалізації», а також з врахуванням Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад, затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій

14:31 26.09.2023

«Круглий стіл» податківців Полтавщини за участі народного депутата України та бізнес-спільноти області

        У Головному управлінні ДПС у Полтавській області під головуванням очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової та за участі народного депутата України члена Комітету Верховної Ради України з питань, фінансів, податкової та митної політики Олексія Устенка відбулась робоча зустріч. Також на захід були запрошені начальник Полтавської митниці Олександр Горбов, його заступники Наталія Скабук та Юрій Кіргетов, представники «Полтавської асоціації бізнесу» на чолі з керівницею Іриною Бессарабовою           і бізнес-спільнота  м. Кременчука.   

09:58 26.09.2023

Створення громадського простору в Краснолуцькій публічній бібліотеці

В рамках здійснення заходів проєкту «Створення громадського простору в Краснолуцькій публічній бібліотеці», що реалізується ініціативною групою "Краснолуцький гурт"та фінансується Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) у рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО "КримSOS" 22 вересня відбулося засідання дискусійного клубу на тему «Сучасний активний спосіб життя». Проводила засідання викладач, волонтер, турист – краєзнавець Наталія Липівець. Учать в заході взяли жителі Краснолуцької громади та ВПО які проживають в громаді. Наталія ознайомила учасників з власним досвідом організації подорожей, зокрема в Карпати, як належно підготуватися до подорожей різного типу. Розповіла про туристичні магніти Гадяччини та Полтавщини. Діалог був жвавий та невимушений і закінчився спільний виконанням патріотичних пісень під гітару.

15:31 25.09.2023

Інформація для підприємців

Інформація Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації : конкурс Мій бізнес: http://poda.gov.ua/attachments/158924; конкурс „StartUP Poltava Region: http://poda.gov.ua/attachments/158905; конкурс на отримання фінансової підтримки: http://poda.gov.ua/attachments/152907

09:35 25.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь