Дата: від до Скинути

Сплатити за зберігання номерних знаків у сервісних центрах МВС відтепер можна онлайн

З 12 січня 2023 року громадяни, чиї номерні знаки зберігаються в сервісних центрах МВС, можуть продовжити термін зберігання онлайн, не відвідуючи сервісні центри. Ця послуга стала доступною в Електронному кабінеті водія.

14:27 13.01.2023

Як на тимчасові роботи в селищну раду взятии працівників з благоустрою (підсобні працівники) по строковому трудовому договору? Чи потрібно утворювати розпорядженням голови тимчасові робочі місця?

Згідно з частиною першою статті 626 Цивільного кодексу України, договір – це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків.

13:48 13.01.2023

Інформація для ВПО

Під час війни як дорослі, так і діти переживають стрес та травматичний досвід. Порушення звичайного стану речей, невизначеність, відчуття небезпеки, переміщення – це все може лякати та викликати тривогу. В таких обставинах дуже важливо надавати психосоціальну підтримку населенню, яка є кваліфікованою та доступною.

15:52 12.01.2023

Українці в Туреччині можуть обміняти посвідчення водія на турецьке, без складання іспитів

Громадяни України, які переїхали на тимчасове або постійне проживання до Туреччини, можуть обміняти українське посвідчення водія на турецьке, не складаючи іспитів. Це передбачено Угодою між Кабінетом міністрів України та Урядом Турецької Республіки про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія, яка набула чинності 10 січня 2023 року.

15:27 11.01.2023

На який строк зараз видається дозвіл на застосування праці іноземців?

15 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном». Цим Законом внесенізміни до Закону України «Про зайнятість населення». Зокрема, стаття 423, щовизначає строк дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, викладена у новій редакції.

08:39 05.01.2023

Змінено правила перетину кордону для осіб з обмеженими фізичними можливостями та тих, хто їх супроводжує

Постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2022 № 1044 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», яка діє із 27.09.2022 року внесено зміни до правил перетину кордону, які в основному стосуються порядку пропуску через кордон осіб, які мають проблеми зі здоров'ям та тих, хто їх супроводжує.

16:34 20.12.2022