Місцеві, регіональні, державні та міжнародні програми підтримки бізнесу

Відкрито прийом заявок на грантовий конкурс «Сміливі» на розвиток власної справи

Оголошено другий набір на конкурс міні-грантів «СМІЛИВІ». Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу: Райффайзен Банку та агропромхолдингу Астарта-Київ. Партнерами з впровадження є благодійний фонд Дія. Бізнес. Полтава, “Повір у себе” та благодійна організація “Світло надії”.

08:39:16 01.06.2023

Mercy Corps розпочинає прийом заявок для підтримки підприємств в сфері сільського господарства у розмірі 40 000 доларів США

Фінансова допомога малим та середнім фермерським підприємствам для подолання наслідків війни у сільському господарстві Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе зменшити негативні наслідки війни для фермерських підприємств та вплине на розвиток сільського господарства. Ми спрямовуємо цю програму на фермерські підприємства, які прагнуть подолати наслідки війни, збільшити обсяги виробництва харчових продуктів та підвищити власну конкурентоспроможність шляхом співінвестування в перероблювання, виробництво з доданою вартістю, зберігання, надання різних сільськогосподарських послуг тощо. Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні фермерські підприємства, які знаходяться у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності) та залучають (або планують залучити) сільські домогосподарства або дрібних фермерів¹ до своєї бізнес-моделі. Домогосподарства та дрібні фермери з діяльністю, дотичною до діяльності підприємств, що розраховують на допомогу, мають відчути позитивні зміни від реалізації цієї програми, наприклад, завдяки: - відновленому або забезпеченому доступу до ринків збуту фермерської продукції, втрачених через війну; - відновленому або створеному місцевому виробництву, спрямованого на розв’язання проблем з постачанням ресурсів, необхідних для повноцінного функціонування фермерського господарства (виробництво комбікормів, вирощування посадкового матеріалу тощо); - наданим раніше відсутніх послуг або послуг з високим місцевим попитом, для покращення умов ведення дрібної фермерської діяльності та збільшення її прибутковості (послуги з обробки землі, зберігання продукції тощо); - виробництву продукції з доданою вартістю з продукції фермерської діяльності, придбаної в сільських домогосподарств та дрібних фермерів (плодоовочева продукція, ягоди, продукція тваринництва: молоко, яйця, продукція бджільництва тощо). ¹ До категорії дрібного фермерства входять особисті селянські господарства, самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, що працюють на відносно невеликих земельних ділянках (до 2 га) та мають відносно невеликий обсяг товарообігу.

15:33:48 30.05.2023