A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснолуцька громада
Полтавська область, Миргородський район

Новини

Дата: від до Скинути

КОРОНАВІРУС: загальна інформація

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностовано 213578 випадків захворювання на COVID-19.

13:15 31.10.2022

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КРАСНОЛУЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ.

З метою визначення перспективних напрямків розвитку Краснолуцької територіальної громади, виконавчим комітетом Краснолуцької сільської ради розпочинається процес підготовки Стратегії розвитку громади на період до 2027 року.

16:05 24.10.2022

Як захиститися пацієнту, який зазнав порушення свого права на лікарську таємницю?

На жаль, в Україні розголошення медичної інформації про пацієнта – поширена практика. Все частіше інформація про стан здоров’я пацієнта, його діагноз та історія хвороби стає «надбанням громадськості». Пацієнти часто самі вважають розголошення медичної інформації дрібницею, оскільки не повною мірою володіють інформацією про свої права в сфері охорони здоров’я.

15:20 11.10.2022

Посвідчення водія можна обміняти онлайн через Електронний кабінет водія

Головний сервісний центр МВС спільно з ДП «ІНФОТЕХ» та Укрпоштою відновлює онлайн послугу, яку призупинили з міркувань безпеки через повномасштабне вторгнення росії в Україну – обмін посвідчення водія через Електронний кабінет водія. При цьому забрати його можна буде як особисто в будь-якому сервісному центрі МВС, так і через сервіс поштового оператора.

09:59 07.10.2022

Оголошення

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктівякої - свердловина №74Гадяцького нафтогазоконденсатного родовищазнаходиться за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н, Кранолуцька ОТГ, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

15:17 05.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора