Пам’ятка споживачу "Якщо Ваші права порушено"

Згідно ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон), у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків придбаного, споживач, в порядку та й строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

16:34 30.01.2023

Зміни до порядку ведення військового обліку

На останньому засіданні Кабінету Міністрів України у 2022 році прийнято постанову № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

16:04 26.01.2023

Крути- «Бій за майбутнє» Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до Дня пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

14:51 25.01.2023

«Знання збагачують світогляд педагогічних працівників і шкільних бібліотекарів закладів освіти Краснолуцької громади»

11-17 січня 2023 року комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради було організовано і проведено чергові засідання територіальних професійних спільнот, добрих практик педагогічних працівників закладів і установ освіти «Соціалізація особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах НУШ» у режимі онлайн і офлайн.

16:06 18.01.2023

ПРО КОНТРОЛЬ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ, ЯКІ НАДХОДЯТЬ В ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ТА СУПРОВІДНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Як правило, в закладах освіти дуже рідко використовують такі інструменти оцінювання надійності постачальників та вхідного контролю як аудит постачальників чи лабораторні дослідження.

15:32 18.01.2023

Система HACCP обов’язкова для всіх: як та навіщо впроваджувати

Вже з 20 вересня 2019 року настала кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх українських підприємствах. Це стосується й малих потужностей, діяльність яких так або інакше пов’язана з харчовими продуктами. Багато операторів ринку сподіваються, що придбавши «сертифікат про впровадження НАССР», вони зможуть працювати без проблем і надалі. Таких «підприємців» чекає розчарування: наявність лише сертифікату не є панацеєю, тому що система має ефективно працювати на кожному етапі виробництва та обігу харчових продуктів.  Виконання цих вимог є обов’язковим через прийнятий Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», який 20 вересня 2015 року вже набув чинності, згідно якому контролюючим органом є Дерржпродспоживслужба України.

15:31 18.01.2023

Яке майно не може бути поділене між подружжям

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).

15:30 18.01.2023

Як безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи

Останнім часом в енергетичній мережі України спостерігається дефіцит потужності через масовані ракетні обстріли російською федерацією об’єктів енергетичної інфраструктури. У зв’язку з цим аварійні відключення світла стали звичним явищем, тому українці вимушені економити електроенергію і в цьому можуть допомогти сучасні світлодіодні енергозберігаючи лампи. Однак, коштують такі лампи дорожче, ніж звичайні, тому не кожен може дозволити собі замінити освітлення у будинку на більш енергоефективне.

15:30 18.01.2023