Дата: від до Скинути

Відновлено довоєнну систему оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення

19 жовтня 2022 року Верховна Рада України ухвалила Закон щодо внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель (реєстр. №7636).

16:33 20.12.2022

Чи можна відмовити працівнику у відпустці через війну?

Відповідно до графіку відпусток працівник має йти у відпустку, але роботодавець відмовляє у наданні 24 календарних днів відпустки (згоден надати 22 дні) з мотивів воєнного стану. Чимає право працівник на відпусткуповноїтривалості?

13:12 20.12.2022

Трудові права на об’єктах критичної інфраструктури

18 жовтня 2022 року булоприйнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури України» № 2684-IX, який передбачено, під час дії воєнного стану, а також протягом 12 місяців після його припинення чи скасування повноваження уповноваженого органу у сфері захисту критичної інфраструктури України здійснюються Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

16:00 14.12.2022

Низку послуг з реєстрації транспортних засобів можна буде отримати без експертного дослідження

14 грудня набудуть чинності Постанови Кабінету міністрів України № 1019 та № 1299, що вносять зміни в процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Зокрема, експертне дослідження транспортного засобу виокремлюється з процедури реєстрації в сервісному центрі МВС. Його потрібно буде пройти до того, як звернутися за послугою реєстрації чи перереєстрації. Ця зміна – крок до впровадження послуги реєстрації/перереєстрації транспортних засобів онлайн, яку планують запровадити.

08:22 12.12.2022

5 грудня – Міжнародний день волонтера

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

11:32 05.12.2022

1 грудня –Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. За останні роки розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків та молоді набуло характеру епідемії.

09:15 01.12.2022

Проводиться прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національнопатріотичне становлення молоді».

15:31 29.11.2022

Державний портал розшуку дітей „ДІТИ ВІЙНИ”.

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до російської федерації чи інших країн, у тісній співпраці з проєктом Уряду Канади „Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора України, Міністерством внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України проводяться заходи інформаційної кампанії „ДІТИ ВІЙНИ”.

08:51 22.11.2022

Сервісні центри МВС змінюють графік роботи

З 22 листопада сервісні центри МВС в Полтавській області змінюють графік роботи. Таке рішення ухвалили, щоб заощадити споживання електроенергії й разом з тим зберегти якість обслуговування клієнтів.

12:44 18.11.2022