Дата: від до Скинути

«Отримати 1 тис грн зможуть всі повністю вакциновані українці, незалежно від дати щеплення», – Денис Шмигаль

Іноземні партнери оцінили ініційовану Президентом України програму з виплати 1 тис. грн вакцинованим як одну з найкращих програм і методик у цьому напрямку. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

10:50 23.11.2021

У Полтавській обласній дитячій лікарні споруджують холодильну кімнату для зберігання усіх видів вакцин

Полтавська область увійшла до 10 регіонів, які отримають обладнання від ЮНІСЕФ для спорудження холодильної кімнати. Про це повідомив перший заступник голови Полтавської облдерж адміністрації Дмитро Лунін.

14:48 22.11.2021

За добу 21 листопада в Україні:

зафіксовано 7 464 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 579, медпрацівників – 74);

14:37 22.11.2021

Шановні працівники сільського господарства Миргородщини та ветерани галузі!

Традиційно у листопаді ми вітаємо вас із професійним святом. Цього дня наголошу на особливо вагомій ролі, яку виконує аграрний сектор у розвитку нашого краю та формуванні його економічної стабільності. Важка праця хлібороба з давніх давен і до сьогодні є визначальним вектором державного розвитку. Адже українці – це дбайливі господарі, це люди, які безмежно люблять рідну землю та натхненно на ній працюють. Ви формуєте міцний осередок трудівників, які забезпечують своїх краян усім необхідним для життя. Ваші невтомні працьовиті руки, багатий життєвий досвід та народна мудрість живлять українську ниву та підкреслюють правдивість вислову: коли є врожай, тоді є мир та злагода у домі.

13:25 19.11.2021

За добу на Полтавщині виявили 1050 нових випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 117 975 випадок захворювання на COVID-19, в тому числі на території сучасного Миргородського району –  15120.

13:16 19.11.2021

Більшіст ькраїн Європи відкриті для щеплених від COVID-19 українців.

Подорожувати до них можна з сертифікатом вакцинації та/або негативним тестом на коронавірус SARS-CoV-2. Щеплення якими вакцинами визнають різні країни станом на середину листопада, дивіться в нашій інфографіці.

13:13 19.11.2021