За добу на Полтавщині виявили 677нових випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ  України, від початку карантину на Полтавщині діагностовано127 566 випадків  захворювання на COVID-19, в тому числі на території сучасного Миргородського району – 16681.

13:47 02.12.2021

Надали 58 пропозицій, склали 19 протоколів про адміністративне правопорушення – результати рейдів на Полтавщині протягом вихідних

Звведенням обмежувальних протии епідемічних заходів «помаранчевого» рівня епідемічної безпеки на території України з 07.10.2021, фахівці  Головного управління Держпродспоживслужби  в Полтавській області разом з представниками Головного управління Національної поліції в Полтавській області продовжують перевіряти соціально значущі заклади області, у тому числі і у вихідні.

13:45 02.12.2021

Відеоролик

14:12 01.12.2021

Звичайно, найкраще використовувати одну й ту саму вакцину як для першого, так і для другого щеплення. Втім, якщо та сама вакцина недоступна або напершу дозу сталася важка реакція, можна щепитися за такою схемою:

14:06 01.12.2021

Із 6 грудня набирають чинності нові карантинні правила

Минулого тижня Кабмін оновив правила карантину для «жовтої» й «помаранчевої» зон. Нові правила стосуються насамперед невакцинованих українців. Уряд вимушений посилити заходи карантину, щоб зменшити навантаження на медичну систему, а також стимулювати подальшу вакцинацію. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов більш детально розповів про зміни, які стосуються «помаранчевої» зони, в якій зараз перебуває Полтавщина.

13:46 01.12.2021

Що відомо про новийштам «Омікрон»

Штам коронавірусної хвороби «Омікрон» Всесвітня організація охорони здоров’я назвала таким, що викликає занепокоєння.Таку ж саму класифікацію було надано і Європейським центром по контролю за хворобами.

16:10 30.11.2021