Дата: від до Скинути

Прем’єр-міністр: Найближчим часом у МОЗ ухвалять рішення про дату й порядок використання бустерної дози вакцини проти COVID-19

В Україні достатньо вакцин для щеплення українців проти коронавірусу. Про це зазначивПрем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефіріпрограми «Свобода слова» на ICTV. За його словами, в Україні є запас у понад 9 млн доз вакцин від 4 виробників, визнаних у світі.

13:11 22.12.2021

Держава незабаром розпочне виплату 1 тисячі гривень громадянам, які повністю вакциновані проти COVID-19 – Ростислав Шурма

Відбувся офіційний запуск програми «єПідтримка», що передбачає виплату 1 тис. грн. українцям, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, і незабаром кошти почнуть надходити на картки громадян, заявив заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.

10:25 21.12.2021

Хто може отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19

Люди з ВІЛ-інфекцією, деякими формами онкології, після трансплантації органів, особи, які проходять імуносупресивну або імуномодулюючу терапію, та люди з рядом інших імунодефіцитних станів, відтепер можуть отримати додаткову дозу вакцини проти COVID-19 через 28-90 днів після другої, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися.

11:24 20.12.2021