Дата: від до Скинути

Громадська організація «Інша Жінка» за сприяння Полтавської обласної державної адміністрації (Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій) анонсують ПРОЄКТ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЖІНОЧОГО БІЗНЕСУ

Бізнес-інкубатор для розвитку жіночих ініціатив – це нова за своїм форматом та інноваційна для Полтавської області віртуальна установа, яка опікується ростом, розвитком, масштабуванням мікро-, малого та середнього бізнесу з акцентом на жінок-засновниць.

14:22 09.11.2021

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) доставив в Україну 2 930 300 доз мРНК-вакцини від COVID-19 виробництва компанії Moderna.

Україна отримує цю вакцину безкоштовно у межах COVAX – ініціативи солідарності між народної спільноти для доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн світу.

16:13 08.11.2021

За добу на Полтавщині виявили 240 нових випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 105 908 випадки захворювання на COVID-19, в тому числі на території сучасного Миргородського району – 13

16:11 08.11.2021

Періодично у соц. Мережах можна побачити відео та публікації, де вказується, що демонстрація COVID-сертифікату чи довідки про вакцинацію – ц ерозголошення медичної таємниці.

Автори таких дописів стверджують, що ніхто не може вимагати показати відповідний документ, оскільки цеп орушення прав громадян.

16:10 08.11.2021

Уряд виділив додаткові кошти на посилення медичної системи в областях, — Денис Шмигаль

Уряд продовжує посилювати спроможність медичної системи. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засіданні Кабінету Міністрів 3 листопада.

13:34 05.11.2021

Ті, хто пропустив дату введення 2-ї дози вакцини від COVID-19, мають отримати її як найшвидше

Друга доза вакцинипроти COVID-19, введена раніше або пізніше рекомендованного інтервалу, зараховується до повного курсу вакцинації без необхідності повторення його спочатку. Люди, як щепилися другою дозою з порушенням інтервалу, також можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та COVID-сертифікат.

11:32 05.11.2021

42% українців, які ще не вакцинувались, готові щепитись за певних умов

Найбільше мотивує охочих щепитись те, що вакцинація може запобігти коронавірусній хворобі чи ускладненням від неї і що вони не заразять інших людей. Це дійсно так, адже вакциновані люди у 5 разів рідше заражаються та мають більшніж у 10 разів нижчий ризик госпіталізації з COVID-19, ніж не щеплені.

11:20 05.11.2021

93% госпіталізованих з COVID-19 в Україні 25-31 жовтня – невакциновані

Минулого тижня в Україні з коронавірусною хворобою було госпіталізовано 34 489   людей, з яких 32 130, або 93,2%, не отримали жодної дозиантиковідної вакцини. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичної системи MedData за 25 - 31 жовтня 2021 року.

09:46 05.11.2021

МОЗ та Uklon продовжать заохочувати до вакцинації від COVID-19 промокодами на поїздки

У вересні Uklon та МОЗ запустили спільну ініціативу, щоб спонукати українців пройти вакцинацію від COVID-19. Під час кампанії, яка тривала до кінця жовтня, тисячі українців отримали знижки на поїздки.

09:33 05.11.2021