Порядок встановлення факту проживання однією сім`єю

Відповідно до статті 74 Сімейного кодексу України, якщо жінка та чоловік проживають однією сім`єю, але не перебувають у шлюбі між собою, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними. На майно, що є об`єктом спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.

13:52 02.11.2021

За добу 01 листопада в Україні:

зафіксовано 19 455 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1 263, медпрацівників – 339);

13:47 02.11.2021

Вакцинація від COVID-19 може бути протипоказана тимчасово або взагалі лише у виключних випадках — роз’яснення МОЗ України

Міністерство охорони здоров’я України направило до управлінь охорони здоров’я Київській міській та обласним державним адміністраціям роз’яснення щодо застосування переліку медичних протипоказань та застережень до вакцинації проти COVID-19. Слід зауважити, що основні рекомендації вже неодноразово розглядалися і приймалися відповідними рішеннями, але наразі є уточненими, оновленими та мають відповідний термін дії.

13:46 02.11.2021

В Україні рекомендували щепити від COVID-19 дітей 12+ за наявності усіх рутинних щеплень

В Україні рекомендували щепити проти COVID-19 дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19, але лише за умовинаявності в них усіх обов’язкових рутинних щеплень.

13:45 02.11.2021

Кирило Тимошенко: «Полтавську область можна ставити в приклад щодо поширення вакцинації і не потрапляння в «червону зону»

Заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України 29 жовтня назвав Полтавську область лідером із вакцинації в країні.

11:10 01.11.2021

Тепер, щоб згенерувати COVID-сертифікат потрібно зайти в застосунокчи портал, натиснути «Отримати сертифікат», і все — сертифікат генерується.

Раніше у застосунку потрібно було підписувати запит на сертифікат Дія. Підписом та обличчям. На порталі використовували електронний ключ та Photo ID.

10:43 01.11.2021