Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць і провулків Краснолуцької територіальної громади

Дата: 10.02.2023 10:19

Підведені підсумки громадського обговорення щодо перейменування вулиць і провулків у Краснолуцькій територіальній  громаді, яке було розпочато 7 листопада 2022 року з метою з’ясування громадської думки та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з цього питання.  Організатор громадського обговорення – комісія з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів розташованих на території Краснолуцької територіальної громади.
  Робочою групою з перейменування вулиць та провулків Краснолуцької територіальної громади було визначено 19 вулиць та 3 провулків, пов’язаних з країною-агресором чи історією російської імперії та СРСР,  назви яких підлягають перейменуванню.
  Громадське обговорення тривало два місяці. За цей період 116 мешканеців взяли участь в обговоренні зазначеного питання та надали свої пропозиції (зауваження) шляхом звернень, пропозицій, анкетувань у письмовій формі.
  Відповідно до чинного законодавства України рішення щодо перейменування вулиць і провулків у  Краснолуцькій територіальній громаді буде прийняте депутатами сільської ради з урахуванням громадської думки.
  Надаємо узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків Краснолуцької територіальної громади.

№ п/п населений пункт   Вулиці які підпадають під перейменування Пропозиції Полтавського офісу Українського інституту національної пам'яті  Пропоиції комісія з  питань освіти, культури, млоді, фііззкудьтурии і спорту, охорони зздоровя та соціального ззахисту населення. Пропозиції населення
1 с.Красна Лука 1 вул.Гагаріна вул. Павла Крата    Вул. Миколи Сергієнка вул.Набережна
2 вул.Овсяннікова вул Земляків-Героїв ЗСУ Вул.Весняна Вул.Весняна
3 вул.Першотравнева     вул. Віталія Потапенка