42% українців, які ще не вакцинувались, готові щепитись за певних умов

Найбільше мотивує охочих щепитись те, що вакцинація може запобігти коронавірусній хворобі чи ускладненням від неї і що вони не заразять інших людей. Це дійсно так, адже вакциновані люди у 5 разів рідше заражаються та мають більшніж у 10 разів нижчий ризик госпіталізації з COVID-19, ніж не щеплені.

11:20 05.11.2021

93% госпіталізованих з COVID-19 в Україні 25-31 жовтня – невакциновані

Минулого тижня в Україні з коронавірусною хворобою було госпіталізовано 34 489   людей, з яких 32 130, або 93,2%, не отримали жодної дозиантиковідної вакцини. Про це свідчать дані інформаційно-аналітичної системи MedData за 25 - 31 жовтня 2021 року.

09:46 05.11.2021

МОЗ та Uklon продовжать заохочувати до вакцинації від COVID-19 промокодами на поїздки

У вересні Uklon та МОЗ запустили спільну ініціативу, щоб спонукати українців пройти вакцинацію від COVID-19. Під час кампанії, яка тривала до кінця жовтня, тисячі українців отримали знижки на поїздки.

09:33 05.11.2021

За добу на Полтавщині виявили 1 127 нових випадків захворювання на COVID-19

За інформацією Полтавського обласного центру контролю і профілактики хвороб МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 101 748 випадків захворювання на COVID-19, в тому числі на території сучасного Миргородського району – 12925.

11:48 03.11.2021

Друга доза вакцини проти COVID-19, введена раніше або пізніше рекомендованного інтервалу, зараховується до повного курсу вакцинації без необхідно стіповторення його спочатку.

Люди, які щепилися другою дозою з порушенням інтервалу, також можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію та COVID-сертифікат.

11:45 03.11.2021