Визначення місця проживання дитини

Родинні відносини – непроста справа, особливо коли це стосується інтересів найменших членів сім’ї. І не рідко буває так, що сімейні конфлікти набувають таких обертів, що вирішити їх можна лише у судовому порядку.

08:11 16.06.2020

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

Допомога по частковому безробіттю на період карантину Поняття часткового безробіття не є новинкою українського законодавства. Надання допомоги по частковому безробіттю було запроваджено Законом України "Про зайнятість населення" ще в 2012 році для подолання наслідків фінансової кризи 2008-2010 років. Саме тоді держава запропонувала такий вид гарантії зайнятості працівникам і водночас – фінансову підтримку роботодавцям, щоб зберегти робочі місця і стабілізувати економіку країни.

09:08 05.06.2020

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok»у додатку TikTokhttps://www.tiktok.com/@ualegalaid Там будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.

16:18 02.06.2020

Проєкт-челендж “Не пали – компостуй!”.

За підтримки Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та Центру розвитку інновацій нашу громаду обрано одну із 200 учасниць проєкту-челенджу “Не пали – компостуй!”.

08:54 01.06.2020