Як державна служба зайнятості допомагає започаткувати власний бізнес?

Якщо ви є зареєстрованим безробітним, хочете працювати на себе, прагнете самостійно створити власне робоче місце, маєте хист до підприємницької діяльності, а також чітку бізнес ідею, то долучайтеся до програми розвитку підприємництва серед безробітних.

14:43 27.02.2020

Державна служба зайнятості - найбільша база можливостей

Сьогодні чимало компаній будують свій бізнес на максимальному використанні праці неоформлених працівників. Така практика руйнує трудові відносини і показує, наскільки бізнес нехтує правом працівників бути повноцінною стороною цих відносин.

09:17 07.02.2020

«Ні» - незадекларованій праці.

Статтею 43 Конституції України гарантується право кожної людини на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується.

08:24 06.02.2020

З метою запобігання виникнення нещасних випадків, надзвичайних ситуацій, загибелі бджолосімей при застосуванні пестицидів інформуємо населення, сільськогосподарських виробників, якими нормативними документами необхідно користуватись, та як діяти в випадку загибелі бджіл.

13:24 27.01.2020

Прес-реліз   Зростання безробіття чи сезонні коливання:  ситуацію коментує служба зайнятості

Прес-реліз Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

15:47 23.01.2020

Письмова форма укладання трудового договору

Законодавством про працю України передбачена можливість укладення з працівниками трудових договорів як у письмовій формі шляхом підписання окремого документу під назвою трудовий договір, так і шляхом написання працівником заяви та виданням наказу роботодавця про прийняття працівника на роботу.

15:46 23.01.2020