Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах

Дата: 26.07.2024 15:39

Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах . Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран .

На е-Карті ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них державою, а також недержавні й міжнародні організації.

Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за:

• місцем надання послуг у областях та громадах;
  • типами послуг;
  • їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання.

На порталі представлені різні послуги: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів.

Алгоритм роботи з е-Картою досить простий:

• користувач заходить на сайт,
  • відфільтровує область, громаду, тип послуги
  • читає назву та опис опцій, що надаються у межах послуги
  • бачить адресу, приходить, подає заяву на послугу або відразу її отримує .

Портал містить інформацію для спрощення процесу за принципом “знайшов-прийшов-отримав” для кожного ветерана і кожної ветеранки.