ПЕРЕЛІК інформаційних карток адміністративних послуг соціального характеру, які надаються через управління соціального захисту населення Миргородської районної військової адміністрації

Дата: 06.06.2024 16:27
Кількість переглядів: 45

1. ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ЧЛЕНА СІМ’Ї ЗАГИБЛОГО (ПОМЕРЛОГО) ВЕТЕРАНА ВІЙНИ ТА ЧЛЕНА СІМ’Ї ЗАГИБЛОГО (ПОМЕРЛОГО) ЗАХИСНИКА ЧИ ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ, ВИДАЧА ПОСВІДЧЕННЯ/ДОВІДКИ, ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДІЇЇ ПОСВІДЧЕННЯ (ВКЛЕЮВАННЯ БЛАНКА-ВКЛАДКИ)

2.„Видача нового посвідчення учасника бойових дій*, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, постраждалого учасника Революції Гідності замість непридатного/втраченого та у разі зміни персональних даних ”

3.„ Встановлення статусу постраждалого учасника Революції Гідності, видача посвідчення”

4.„ Позбавлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни,

члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України за заявою такої особи”