Звіт депутата Полтавської обласної ради Олексія Матюшенка

Дата: 04.01.2024 15:08

Складний і повний викликів для України 2023 рік підходить до свого завершення.

Підсумовуючи наголошу, що незважаючи на всі перепони 2023 рік виявився доволі продуктивним і насиченим різноманітними заходами. Виклики сьогодення дають нам розуміння того, що нам потрібно бути постійно готовим до змін, вміти швидко перелаштовуватись та працювати у нових реаліях.

✅УЧАСТЬ У СЕСІЙНИХ ЗАСІДАННЯХ, РОБОТА В ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ

За минулий рік відвідав всі сесії та профільні комісії обласної ради, підтримав рішення, які обговорювали та виносилися на розгляд сесії, що стосувалися роботи об’єктів критичної інфраструктури, фінансування обласних закладів, підтримка військових, майно тощо.

✅ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ – ОБОВ’ЯЗОК ДЕПУТАТА

Депутатський фонд повністю вичерпаний, а люди вчасно отримали фінансову допомогу на лікування чи підтримку родин.

Відповідно до звернень мешканців, надано матеріальну допомогу на загальну на суму 300 000 грн.

Вивчаючи проблеми, які турбують мешканців округу, звернув увагу на нагальні питання: ремонт автошляхів в пріоритеті 2023р були і є дороги :

- Т-1904 Білопілля-Терни-Липова Долина-Гадяч

- Т-17-06 Гадяч-Опішня,

- Т-17-18 Диканька-Решетилівка,

- Т-17-24 Вирішальне-Залізняки-Комишня

- Т-17-25 Гадяч-Миргород

- Т-17-28 Зіньків-/Т-17-05/-межа області.

За 2023 рік було направлено 30 депутатських звернень, 6 запитів для вирішенням проблемних питань області.

✅ПРОВЕДЕНО БЕЗЛІЧ ВАЖЛИВИХ ЗУСТРІЧЕЙ

- з міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшко.

- з головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України - Мустафою-Масі Найємом.

- у програмі "Голос громад" обговорили ініціативу місцевих підприємців, які власним коштом відремонтували шість кілометрів дороги напрямку Гадяч-Полтава.

✅ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА ВОЛОНТЕРАМ

Постійна підтримка волонтерів (у вигляді продуктів харчування: макарони, сіль, і т. д.

та парафін для виготовлення окопних свічок).

Підтримка військових (передали для нашої тероборони безліч важливих і цінних речей: акумулятори, біноклі, рації, квадрокоптер, теплий одяг, кілька термосів, балаклави, батарейки).

👆Найважливіший для мене проект:

- реалізація проекту «Щит Фантом»

- виготовлення окопних веж

- передача автомобілів на передову

Підтримка ВПО:

- роздали більше, як 3500 продуктових пакетів багатодітним сім’ям, сім’ям військових, онкохворим, учасникам АТО, ЧАЕС, ООС та інвалідам I гр;

- підготовлено 2 Пункти Незламності до можливого блекауту.

✅ПОЗИТИВНІ НАПРАЦЮВАННЯ

📌підтримка закладів охорони здоров’я (Допомога у вигляді мультифункціональних лікарняних ліжок для Лохвицької центральної районної лікарні. Та Гадяцької МЦЛ;

📌питання підтримки об’єктів інфраструктури Полтавської області;

📌підтримка новоствореного Жіночого центру працевлаштування.

📌підтримка дітей. Щоб діти мали можливість отримати щасливі та радісні моменти провели Дитячі свята «Дітям – щасливе дитинство». Відвідали кожну громаду в районі.

Отже, підбиваючи підсумки звітного періоду, хочу зазначити, що спрогнозувати майбутнє дуже складно, але кожен з нас має робити все для наближення Перемоги. Тому, маємо працювати єдиним фронтом, підтримувати людей та військовослужбовців, дякувати ЗСУ за змогу працювати, вірити, що наступний рік буде переможним на всіх фронтах.

🇺🇦Всією країною бажаємо єдиного - життя в мирній Україні!