Майстер-клас для дітей

Дата: 11.12.2023 13:42
Кількість переглядів: 46

6 грудня в Краснолуцькій громаді проводився майстер-клас для дітей громади, зокрема і внутрішньо переміщених осіб, з виготовлення різдвяної прикраси. Проводила захід керівник гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Гадяцької міської ради Любов Іванівна Іващенко. Діти, при допомозі викладача, активно та з цікавістю освоювали вміння виготовляти різдвяну іграшку і як результат – кожен виготовив гарну прикрасу, що прикрасить оселю на різдвяні свята. Наступні зустрічі ознайомлять дітей зі світом настільних ігор!

Вдячні Проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.Фото без описуФото без описуФото без опису