14 листопада спільно з поліцейським офіцером Краснолуцької громади проведено координаційну раду, на якій було розглянуто 2 питання

Дата: 14.11.2023 15:38

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

1. Про стан роботи з профілактики пияцтва та алкоголізму.

2. Про алгоритм взаємодії у разі виявлення факту домашнього насильства для різних установ учасників взаємодії.

По першому питанню слухали директора КЗ «Центр надання соціальних послуг» Краснолуцької сільської ради – Надію Деркач, яка наголосила на необхідності здійснення додаткових рейдів, щодо дотримання статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

Вирішили

1. Продовжувати заходи щодо дотримання статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального».

1. Продовжувати вести інформаційну кампанію щодо профілактики пияцтва та алкоголізму.

По другому питанню слухали Дмитра Марченка – поліцейського офіцера громади, який ознайомив із алгоритмом взаємодії у разі виявлення факту домашнього насильства для різних установ учасників взаємодії.

Вирішили

1. Інформацію поліцейського офіцера громади – Марченка Дмитра Сергійовича прийняти до відома.

2. Неухильно дотримуватися алгоритму взаємодії у разі виявлення факту домашнього насильства для різних установ учасників взаємодії.