A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснолуцька громада
Полтавська область, Миргородський район

Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

Дата: 07.09.2023 08:41
Кількість переглядів: 65

Відповідно до п. 39 розд. ІV Положення про ведення касових операцій                 у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, виправлення в касовій книзі не допускаються.

Зроблені виправлення підписуються касиром, а також головним бухгалтером або особою, яка його заміщує.

        


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь