ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення електронних консультацій щодо ескізу символіки (герб, прапор, логотип) Краснолуцької територіальної громади

Дата: 12.07.2023 10:05

1. Найменування органу місцевого самоврядування, який проводить обговорення: Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Краснолуцької сільської ради

2. Питання, яке винесене на Е-консультацію:

Опитування щодо ескізу символіки Краснолуцької сільської ради (додається)

3. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення:

Органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства,  мешканці громади.

4. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Розробка та затвердження символіки Краснолуцької сільської ради сприятиме згуртуванню жителів, формуванню позитивного іміджу громади, її презентації та впізнаваності.

5. Відомості про строк, порядок обговорення питання винесеного на Е-консультацію, спосіб внесення пропозицій чи зауважень учасників, які беруть участь в консультації:

Висловлення свого ставлення до запропонованого ескізу символіки Краснолуцької територіальної громади приймаються до 21.00 год 26.07.2023 р на порталі EDEM .

6.Спосіб забезпечення участі в обговоренні представників визначених соціальних груп населення та заінтересованих сторін:

Для участі в Е-консультації члени територіальної громади мають авторизуватися на вебпорталі Е-консультації шляхом використання ЄЦП, Bank ID або MobileID

7. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення:

телефон: 05354-57-3-40

8. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу місцевого самоврядування:

Сергій Бондаренко

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

Звіт за результатами обговорення буде оприлюднений на порталі EDEM, офіційному вебсайті  Краснолуцької сільської ради  у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше 15 календарних днів після закінчення консультації