Необхідно перевірити стан готовності документа - скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів"

Дата: 21.04.2023 15:08

Подали заяву на оформлення ID-картки чи паспорта для виїзду за кордон? Пам’ятайте: Ви завжди можете перевірити стан готовності своїх документів. Як? Просто скористайтеся онлайн-сервісом на сайті ДМС "Перевірка стану оформлення документів" (https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html), переваги якого уже оцінили мільйони українців!

У пошуку введіть серію та номер документа, на підставі якого здійснюєте нове оформлення. Далі перед вами з’явиться інформація стосовно готовності вашого паспорта.

Зверніть увагу:

• серія паспорта у формі книжечки вводиться великими українськими літерами, а свідоцтва про народження – як зазначено у самому документі.
  • якщо серія свідоцтва про народження починається з 1 або І, у базі може бути один з трьох варіантів написання: цифра 1, українська літера І, латинська літера I – залежно від того, яку оператор ввів під час оформлення.
  • серію та номер документа іноземця або особи без громадянства – вводять без розділових знаків – крапки, коми, тире.

Зазначимо, що за допомогою сервісу можна перевірити стан оформлення таких документів, як:

паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

ID-картка,

посвідка на тимчасове проживання,

посвідка на постійне проживання,

дозвіл на імміграцію в Україну,

продовження строку перебування в Україні.

Перевірити готовність документа можна з наступного дня після подання заяви до територіального підрозділу ДМС.

Нагадуємо, оформити паспорт громадянина України чи закордонний під час воєнного стану можна незалежно від місцяреєстрації у будь-якому територіальному підрозділі Міграційної служби у Полтавській області.

З переліком підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

УДМС у Полтавській області