Проєкт mom, i see war

Дата: 29.03.2022 15:34

У березні 2022 року в Україні ініційовано проведення проєкту «Мамо, я бачу війну» завдяки якому весь світ дізнається про події, що відбуваються в Україні зараз, очима дітей.

За можливості просимо вас сприяти  поширенню інформації серед батьків та підтримати проєкт фотографіями малюнків учнів, які були створені з 24 лютого 2022 року під впливом жахливих подій.

Будемо вдячні Вам за поширення інформації у соціальних мережах та інших ресурсах.

Найголовніше про проєкт:

Ми створюємо найбільший і найцінніший у світі маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні, який залишиться назавжди в мережі Інтернет за допомогою технології NFT.

Фотоколаж буде виставлений на міжнародний благодійний цифровий NFT- аукціон. Кошти від нього будуть перераховані у фонд гуманітарної допомоги дітям, які постраждали від війни!

???? Ми просимо батьків в Україні та всьому світі: сфотографуйте малюнок вашої дитини та надішліть нам на сторінки проєкту. Нам потрібно щонайменше тисячі малюнків від дітей з України та, звісно, з усього світу.

???? Роботу можна надіслати через офіційний сайт проєкту - momiseewar.com