На підприємстві 24.02.2022 мобілізували працівника. Які дії кадровика? Чи робиться запис до трудової книжки?

Дата: 18.03.2022 10:31

За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничом укооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Тобто, видається наказ про увільнення працівника від роботи на час проходження ним служби із збереженням середньогозаробітку.

Запис до трудової книжки не вноситься.

Головний державний інспектор

Управління Держпраці у Полтавській області                Л.Тіхонова