За тиждень з 12 до 18 лютого в Україні виявили 209 228 нових випадків COVID-19

Дата: 21.02.2022 08:38

За тиждень з 12 до 18 лютого в Україні виявили 209 228 нових випадків COVID-19, зокрема, захворіли 17 418 дітей та 5 152 медичні працівники. Госпіталізували 22 094 людини, летальних випадків — 1 703. Одужали 145 183 людей.

Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Рівненська і Хмельницька області у «червоній» зоні.

Полтавська та Чернівецька області — у «жовтій».

У «помаранчевій» зоні всі решта областей і м.Київ.

Докладніше: https://bit.ly/3sNSTOA

Не зволікайте й не ризикуйте власним здоров’ям, вакцинуйтеся! Перелік пунктів/центрів вакцинації від COVID-19 https://vaccination.covid19.gov.ua/list

Не забувайте й надалі дотримуватися протиепідемічних заходів і правил респіраторної гігієни:

Мийте руки з милом або користуйтеся засобом для дезінфекції рук, який містить щонайменше 70% спирту.

Дотримуйтеся дистанції з людьми понад 1,5 м.

Уникайте скупчень людей і закритих приміщень із поганою вентиляцією. Якщо такої можливості немає,вдягніть маску.

Не торкайтеся очей, носа й рота на вулиці, утранспорті або магазині.

Кашляйте та чхайте в згин ліктя або прикривайте рот і ніс серветкою, яку одразу ж викидайте.