Дата: 20.01.2022 11:02

Оплата лікування пацієнтів з COVID-19 в стаціонарних умовах у 2022 року здійснюватиметься за 2 пакетами: “Готовність до реагування” та “Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID 19”.

На перший пакет на 2022 рік передбачено 2,5 млрд грн. Кожен закон трактований медзаклад, який був визначений Департаментами охорони здоров’я ОДА в кількості 1 заклад на 200 тисяч населення відповідної області, отримуватиме 1 053 510 грн на місяць.

На другий пакет передбачено 16,9 млрд грн. На нього зможуть законтрактуватися всі заклади, які відповідають вимогам НСЗУ Національна служба здоров'яУкраїни. Оплата буде відбуватись за комбінацією глобальної ставки та ставки за кожен пролікований випадок. У розрахунку тарифу враховано заробітну плату й необхідні лікарські засоби та медичні вироби для лікування пацієнтів з COVID-19.

Всі надані послуги будуть оплачені медзакладам за договором з Національною службою здоров’я. Це забезпечить фінансовий захист пацієнтів із коронавірусом.