Українці віком 60+ зможуть придбати за кошти програми є Підтримка ліки

Дата: 20.01.2022 10:59

Українці віком 60+ зможуть придбати за кошти програми єПідтримка ліки в аптечних закладах та інтернет-аптеках. Купити можна буде будь-які лікарські засоби за рецептом лікаря, так і без нього з 24 січня.

За інформацією Міністерство економіки України, банки перевірятимуть вік людиниу момент проведення платежу. Коли саме вона оформила картку – неважливо, головне, щоб на момент купівлі ліків їй вже виповнилося 60 років.

За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які інші товари, що є в аптеці.