Полтавщина – лідер за вакцинацією освітян

Дата: 17.01.2022 12:05

В Україні двома дозами вакцини проти коронавірусу щеплені понад 1 млн 97 тис. Працівників освіти, це майже 92% від загальної кількості. Такі дані оприлюднили в Міністерстві освіти і науки України.

Найкращий показник щеплених педагогів має Полтавська область – 96,74%.

«Майже всі освітяни регіону отримали дві дози вакцини від коронавірусу. В 1013 із 1245 закладів освіти щонайменше однією дозою вакциновані 100% персоналу!, – розповівт.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін. – Освітяни захистили себе, рідних, учнів та студентів. Жодна школа на Полтавщині не перейшла на дистанційну освіту через відсутність щеплень у колективі».

За даними МОНу, у Дніпропетровській області щеплені 96,49%, у Черкаській – 96,02%, у Луганській – 96% та в Донецькій – 95,56%.

Дмитро Лунін додав, що Полтавщина є однією з небагатьох областей, де вакциновані від коронавірусної хвороби понад половина дорослих жителів – у межах 56%.