A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснолуцька громада
Полтавська область, Миргородський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Генеральний план з розробкою плану зонування території села Бірки Миргородського району Полтавської області.”

Дата: 25.11.2021 14:06
Кількість переглядів: 321

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО), виконавчий комітет Краснолуцької  сільської  ради повідомляє про початок та строки громадського обговорення проекту документу державного планування: “Генеральний план з розробкою плану зонування території села Бірки Миргородського району Полтавської області.”.

Генеральним планом з планом зонування території розглядається планувальна організація села Бірки, визначаються напрямки його територіального розвитку, надаються пропозиції, щодо забудови та використання території села з метою забезпечення його сталого розвитку.

У звіті СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище рішень розробленого генерального плану та передбачено ряд заходів щодо поліпшення стану навколишнього природного середовища села, які стосуються факторів, що негативно впливають на стан атмосферного повітря, водних ресурсів, ґрунтів і, як наслідок на стан  здоров’я населення.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення 13 сесії Краснолуцької сільської ради 7 скликання від 10.09.2019 р. Про надання дозволу на розроблення Генеральних планів сіл Сватки, Бірки, Шевченкове, Берізки Гадяцького району Полтавської області”.

Розробником документа державного планування місцевого рівня (містобудівної документації) та звіту СЕО є ФОП Вітько Олена Леонідівна, м. Полтава.

Організатором громадського обговорення визначений виконавчий комітет  Краснолуцької  сільської  ради.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження:

Краснолуцька сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури.

Дата подання заяви про визначення обсягу СЕО і оприлюднення її шляхом розміщення на сайті Краснолуцької об'єднаної територіальної громади: http://krasnolucka.gromada.org.ua/ - 07.10.2021 р. Публікації заяви в газетах - "Гадяцький вісник" від 7 жовтня 2021 р. та "Базар-Медіа" № 39(987) від 7 жовтня 2021 р. Обговорення тривали з 07.10.2021 по 21.10.2021 р.

 

Дата подання повідомлення оприлюднення документу державного планування та звіту СЕО  на офіційному сайті Краснолуцької об'єднаної територіальної громади:    -   http://krasnolucka.gromada.org.ua/  25.11.2021. Публікація повідомлення в газетах — Базар Медіа в Україні та Гадяцький вісник

Громадські обговорення тримають 30 днів. Початок обговорень -  25.11.2021р. Строк завершення громадських обговорень — 24.12.2021 (включно).

 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

З матеріалами документу державного планування місцевого рівня (містобудівна документація):  “Генеральний план з розробкою плану зонування території села Бірки Миргородського району Полтавської області. та звіту СЕО можна ознайомитись на офіційному сайті  Краснолуцької об'єднаної територіальної громади:   http://krasnolucka.gromada.org.ua/ або у приміщенні Краснолуцької сільської ради  (с. Красна Лука вул. Миру 24.
 Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: вул. Миру 24 с. Красна Лука, Миргородського району, Полтавської обл, Краснолуцька сільська рада або на електронну пошту: krlukarada@ukr.net
У повідомленнях вказуються прізвище, ім'я по батькові, адреса місця проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції, що надійшли після строку завершення громадських обговорень не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 24.12.2021 року о 10  год. 00 хв. за адресою: вул. Миру 24 , с. Красна Лука, Миргородський р-н, Полтавської обл.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування. 
Краснолуцька сільська рада ( 37315, Полтавська обл., Миргородський р-н, с. Красна Лука, вул. Миру, 24).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Краснолуцька сільська рада, щоденно (крім вихідних) з 25.11.2021р.  по 24.12.2021 в робочий час за адресою: (37315, Полтавська обл., Миргородський р-н, с. Красна Лука, вул. Миру, 24). та на електронну пошту: krlukarada@ukr.net

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Сайт Департаменту природних ресурсів Полтавської ОДА http://www.eco-poltava.gov.ua/ . (розділ “Стан довкілля).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Немає потреби.

 

 

Краснолуцький сільський голова                                                       Віктор РОМАНЕНКО

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь