Уряд виділив додаткові кошти на посилення медичної системи в областях, — Денис Шмигаль

Дата: 05.11.2021 13:34

Уряд продовжує посилювати спроможність медичної системи. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступної промови на засіданні Кабінету Міністрів 3 листопада.

Очільник Уряду висловив подяку всім медичним працівникам, які вже другий рік поспіл ьведуть боротьбу з пандемією COVID-19.

«У низці областей наразі дійсно спостерігається пікове навантаження на лікарів, медичні заклади  та медичну систему загалом. Був у регіонах та бачив, що ситуація дійсно складна та місцями потребує втручання», — сказав Прем’єр-міністр.

Під час засідання Уряд затвердив перерозподілкоштівдодатковоїдотаціїмісцевим бюджетам Кіровоградської та Одеської областей, якіпідуть на утриманнязакладівохорониздоров’я. Також 56 млн грнсубвенції буде спрямовано в Сумську та Черкаськуобласті на закупівлюкисню й кисневихконцентраторів. Для посиленняспроможностілабораторнихцентрів у Херсонській та Дніпропетровській областях буде перерозподілено 4,1 млнгрн для закупівлідодаткових ПЛР-систем.

Крім того, Денис Шмигаль нагадав, що Уряд спрямував уже регіонам 400 млн грн на закупівлюкисневихстанцій.

«Єдиний спосіб підтримати лікарів та, головне, захистити власне здоров’я — цев акцинація і дотримання протии епідемічних карантинних правил. Україна мА достатню кількість вакцин для всіх охочих. Ми у постійному контакті з виробниками, аби забезпечити безперебійне постачанн безпечної вакцини для українців», — підкреслив Прем’єр-міністр.

За матеріаламиУрядового Порталу