Міністерством охорони здоров’я України затверджено перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19

Дата: 13.10.2021 14:07

Міністерство охорони здоров'я Українисвоїм наказом від 04.10.2021 № 2153 затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Про це сьогодні повідомив в ходіпрес-брифінг очільник обласного департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

«Згідно з наказом обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають як освітяни, так і працівники органів влади, адже вони  кожен день взаємодіютьіз великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Через місяць, наперіод карантину, невакциновані співробітники вище вказаних організацій будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Такі нові карантинні правила щодо COVID-19 запроваджені в Україні», - зазначив Віктор Лисак.

Нагадаємо, на Полтавщині, як і в усій Україні, триває п’ятий, - найбільш масштабний етап вакцинації проти COVID-19. Це означає,що будь-хто від 18 років доступно й легко може отримати щеплення. В області наявні всі дозволен івакцини. У найбільших містах на Полтавщині відкриті центри вакцинації. Для жителів територіальних громад  свої послуги надають пункти щеплення. Вакцинація впроваджується і за допомогою мобільних бригад.Із 7 жовтня до процессу вакцинування населення приєдналась Укрпошта, яка розгортає пункти вакцинації у своїх відділеннях.

Більше про вакцинацію на Полтавщині за посиланням: https://www.adm-pl.gov.ua/news/use-shcho-potribno-znati-pro-vakcinaciyu-...Фото без опису