Лікарі, які видають підроблені документи — заробляють на житті людей.

Дата: 08.10.2021 09:29

Адже вони потім не допоможуть вам вилікуватись від COVID-19, запобігти госпіталізації чи смерті.

МОЗ почав процедуру відсторонення керівників медзакладів від виконання своїх обов’язків, де розслідуються випадки підробки медичних даних. Ми вже направили листи-подання до власників 15 закладів охорони здоров’я де можливо відбувалась фальсифікація.

А вчора профільний Комітет Парламенту підтримав ініційовані Міністерством зміни до кримінального Кодексу, які посилюють відповідальності за подібні злочини.

Що чекатиме на порушників після ухвалення законодавчих змін:

До 34 тисяч гривень штраф або обмеження волі до 2 років - для українців, які будуть використовують підроблені документи;

До 68 тисяч гривень штраф або обмеження волі до 2 років та позбавлення права обіймати посаду - для лікарів, які вносять неправдиву інформацію до бази даних;

До 170 тисяч гривень штраф або позбавлення волі до 3-х років - за виготовлення та продаж фальсифікатів.

Уряд забезпечив вільний доступ до вакцини і кожен, хто хоче вакцинуватись від COVID-19, може це зробити і отримати справжній COVID-сертифікат.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/

#COVID19 #вакцинація