97,1% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у вересні – не вакциновані

Дата: 08.10.2021 09:28

97,1% людей, яких госпіталізували з COVID-19 у вересні в Україні, були невакцинованими, тобто не отримали двох доз антиковідної вакцини, про що свідчать дані електронної системи охорони здоров’я. Загалом серед українців, яким діагностували коронавірусну хворобу в цей період, 95,7% не були повністю вакциновані.

Це є ще одним доказом того, що вакцинація діє та захищає від важкої форми COVID-19.

Раніше повідомлялось, що 98.3% осіб старше 60 років, які померли внаслідок коронавірусної хвороби з 26 червня по 26 вересня 2021 року, були невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 серед цієї вікової групи не отримали повного курсу вакцинації.

Станом на 7 жовтня 2021 року в Україні принаймні одну дозу антиковідної вакцини отримали 7,36 млн осіб, з них повністю вакциновано 5,94 млн.

Якщо ви ще не щеплені, не зволікайтевакцинуйтесь та захистіть себе від тяжкого перебігу COVID-19 та його наслідків. Щепитися варто навіть тим, хто вже перехворів, адже наразі невідомо, скільки саме триває природний імунітет після перенесеного захворювання.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/. Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на https://vaccination.covid19.gov.ua/.