Єдиний спосіб захистити себе від важкої хвороби- вакцинація

Дата: 07.10.2021 10:10

Понад 56 тисяч українців померли від COVID-19, тисячі отримали важкі ускладнення, загострення хронічних легеневих, ауто імунних, серцево-судинних захворювань та появу нових, а ще тисячі потерпають від так званого «довгого ковіду» – частого головного болю, кашлю, безсоння, слабкості, запаморочень та хронічноївтоми.

Наразі єдиним способом захистити себе відважкої хвороби та смерті є вакцинація.

Втім близько чверті українців не поспішають щепитися від COVID-19, тому що бояться можливих побічних реакцій на вакцини.

Та чи справді ризик отримати важку реакцію на вакцини переважує ризики від само] хвороби?

Що ми обираємо, коли відмовляємось від вакцинаціївід COVID-19 і очікуємо, що COVID-19 пройде легко?

Які наші шанси?

Шукайте відповіді на ціпитання в колонц ілікаря-анестезіолога Сергія Дуброва, який очолює Асоціацію анестезіологівУ країни та завідує кафедрою анестезіології Національного медичного університетуім. Богомольця, на УП.Життя – https://bit.ly/covid_vs_vaccine.

#COVID19#вакцинація