Із 13 вересня деякі школи Полтавщини можуть перейти на дистанційне навчання у випадку запровадження «жовтої» зони

Дата: 08.09.2021 15:10

Заклади освіти Полтавської області, де вакциновано менше 80% персоналу, перейдуть на дистанційну форму навчання.

Причина – перехід України до «жовтої» зони карантину через перевищення індикаторів захворюваності, які притаманні для «зеленої» зони.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що цього тижня буде проведено засідання комісії ТЕБ і НС як державного так і регіональних рівнів. На Полтавщині будуть запроваджені обмеження «жовтої» зони адаптивного карантину. У звичному режимі можуть працювати лише ті освітні заклади, в яких вакцинувалися 80% працівників.

«Нині в області вакциновано першою дозою 60% вчителів,  другою – 40%. Загалом в регіоні налічується майже 45 тисяч працівників у 1281 закладі освіти. У 237 закладах освіти вакциновано понад 80% працівників, у 269 закладах – 60-70%, у 326 – 29%.У разі зміни рівня епіднебезпеки у штатному режимі на сьогодні зможуть працювати 101 дошкільний заклад, 118 шкіл, 7 закладів професійно-технічної освіти, 2 передфахової та 9 закладів позашкільної освіти».