Що таке ковід-сертифікат?

Дата: 07.09.2021 09:23

COVID-сертифікат - цецифровий документ, якийпідтверджує статус вакцинованої особи. У майбутньомувінвключатимеінформацію про негативний результат ПЛР тесту на COVID-19 або факт перенесенняхвороби. Сертифікатвжеможнасформувати у будь-який момент у застосунку “Дія” безвідвідуваннясвогосімейноголікаря.

Євросоюзвизнавукраїнськийцифровийсертифікат вДії. Тому тепер не обов’язковоробитипаперовий аналог. Отриматисертифікатможутьвсі, хтопройшлиповний курс вакцинації. Для цьогопотрібно:

В оновленійверсіїзастосункупотрібнонатиснути "Послуги"

Вибрати "COVID-сертифікат"

ПідписатиДія.Підписомзаяву на передачу даних з електронноїсистемиохорониздоров’я до Дії

Натиснути “Отриматисертифікат”

COVID-сертифікатз'явиться у вашомусмартфоні

Наголошуємо, щоформуванняковідногосертифікатувідбуваєтьсянаосновіданих, яківніслікар для пацієнта в електроннумедичнукартку. Команди, якіздійснюютьвакцинацію, маютьобов’язкововноситидані про щепленихосіб в електронну систему охорониздоров’я. ЯкщоДія не можезгенеруватисертифікат, можливодані про вакцинацію не внесеніабонекоректні (наприклад, інформація не повна, або ж неправильно введеніданіщодовакцини). Тодіслідзвернутисядо пункту, де робиливакцинацію, щоб внести, абоскорегуватидані.

Детальніше про це ми розповідали тут https://bit.ly/3mkfDnM.