Куріння та COVID-19

Дата: 02.09.2021 11:59

2020-й рікприніскурцямновіризики. Як відомо, COVID-19 насампередвражаєсамелегені, які й так постійнозазнаютьнебезпечноговпливутютюновогодиму. До того ж, куріннязавдаєнепоправноїшкодиімуннійсистемі а, отже, погіршуєздатністьорганізмуборотися з інфекцією. Тож не дивно, щопровідніорганізації у сферіохорониздоров’ястурбованітим, щокурцістикаються з підвищенимризикомважкогоперебігу COVID-19.

До речі, споживачіелектроннихпристроїв для куріннятакожможутьнаразитися на ускладненняпід час інфікування COVID-19, аджевейпи, електроннісигарети та пристрої для нагрівання тютюну так само чинять шкоду дихальній та імуннійсистемі.

І ще — радимозавждитричіперевіряти будь-яку інформацію та не віритифейкам, які, зокрема, досягаютьвершиниабсурдності та наголошують, щокурінняабовейпінгзахищаютькурціввід COVID-19, а не навпаки. Якщодосі в цевіриш — лови офіційнуінформаціювід ВООЗ, де вказано про науково доведений взаємозв’язоккуріння та ускладненьвід COVID-19.