Після тривалого періоду дистанційного навчання і літніх канікул розпочався новий навчальний рік.

Дата: 02.09.2021 11:48

Післятривалогоперіодудистанційногонавчання і літніхканікулрозпочавсяновийнавчальнийрік. Та пандемія COVID-19 все щетриває. Читайте рекомендації, як освітянаміздитячихсадочків, шкіл і закладіввищоїосвітиорганізуватибезпечніумови для себе і своїхвихованців, учнів та студентів.

Дошкільнінавчальнізаклади

Дотриманнягігієни рук. Використанняантисептиків – лише у випадку, колинемає доступу до проточної води з милом;

Вимірюваннятемпературидітямбезконтактним термометром привході у заклад;

Ранковеприйманнядитини та передачу їїпіслязакінчення дня вихователем на території закладу, проте за межами йогобудівлі;

Наданняпріоритетуфізичним активностям та іграм просто неба.

Наперіод карантину у садочках заборонено:

Використовуватим’якііграшки;

Перебувативприміщеннях у вуличномувзутті (без змінного);

Організовуватибатьківськізбори (окрім тих, щопроводятьсядистанційно),

Запрошуватидозакладутворчо-розважальніколективи та іншихосіб, які не є йогоспівробітниками.

Закладипозашкільної, загальної, середньої, професійної (професійно-технічної), фахової, передвищої, вищоїосвіти

Роз'яснювальна робота серед персоналу і учнівщодозаходівпрофілактикикоронавірусноїхвороби та реагування у разівиявленняїїсимптомів;

Інформуваннящодовакцинації, профілактикиінфекційних та неінфекційнихзахворювань;

Допуск персоналу до роботи – за умовивикористаннязасобівіндивідуальногозахисту (ЗІЗ);

Важливо! Учні 1 – 4 класівможутьвходити до закладу освіти та перебувати і ньому без використаннязасобівіндивідуальногозахисту. Учністарші 12 роківобов’язковомаютьносити ЗІЗ, пересуваючисьприміщенняминавчального закладу, водночасможуть не використовуватиїхпід час проведення занять.

Використання ЗІЗпід час спілкуванняміжпрацівниками;

Вхід та перебування в закладібатьків – за умовивикористаннямасок, проведеннятермометрії та попередньогоузгодженнядій з керівником закладу;

проведення занять з окремихпредметів просто неба (за можливості).

Наперіод карантину у цих закладах освіти заборонено:

Входити до приміщень без використання ЗІЗ;

Недотриманнявимог, встановленихКабінетомМіністрівУкраїни на період карантину та необхідностізабезпеченняналежнихпротиепідемічнихзаходів;

Допущення до роботи персоналу, якийпотребуєсамоізоляціївідповідно до галузевихстандартів у сферіохорониздоров’я.

Дотриманняцихпростих правил допоможе вам зберегтиздоров’я: своє та дітей, якихвинавчаєте. Не забудьте такожвакцинуватися — щепленняубезпечить вас від тяжкого перебігукоронавірусноїхворобиуразіінфікування. Запишіться на вакцинацію у найближчомупункті/центрівакцинації.

Контакти за посиланням: https://list.covid19.gov.ua

Також читайте на сайті: https://cutt.ly/EWlZQcK