Рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Україні

Дата: 30.08.2021 16:06

Станом на 27 серпня 2021 року в усіх областях Українизберігається «зелений» рівеньепідемічноїнебезпекипоширення COVID-19. Протевідмічаєтьсяпоступовезростаннязахворюваності, особливо в Луганській, Чернівецькій областях та містіКиєві.

За тижденьіз 20 до 27 серпня в Українівиявили 9 977 новихвипадків COVID-19, зокрема, захворіли 625 дітей та 196 медичнихпрацівників. Госпіталізували 4 733 людей, летальнихвипадків — 264. Одужали 5 564 людей.

Рівеньзахворюваності в Україні становить 43 випадків на 100 тис. населення при визначеномупоказнику зеленого рівня 75 на 100 тис. населення. Тоді як минулоготижняцейпоказник становив 38 випадок.

Найнижчийрівеньзахворюваності у Кіровоградській — 10 випадків на 100 тис. населення, у Закарпатській — 12, у Волинськійобласті — 16, в Миколаївській — 25, у Львівській— 27. Найвищийрівень в Луганськійобласті — 97, в Чернівецькій — 92, у Києві — 82.

Рівеньгоспіталізацій по країні на 27 серпняскладає 10,9 випадків на 100 тис. населення при визначеномупоказнику 60 на 100 тис. населення. Середнязавантаженістьліжок з киснем — 12,6 % при граничному показнику 65%.

За весь час пандемії в Україні:

захворіло — 2 280 203 людей;

одужало — 2 204 682 людей;

летальнихвипадків — 53 632;

проведено ПЛР-тестувань — 11 903 521.

Від початку вакцинальноїкампанії в Україніщеплено 5 208 200 людей, з них отримали 1 дозу — 5 208 198 людей, повністюімунізовані та отримали 2 дози — 2 976 929 людей. Загалом проведено 8 636 045 щепленьпроти COVID-19.

Докладніше про ситуацію станом на 27 серпня

Оперативнідані в розрізі областей

Наголошуємо, щовсімнеобхідно й надалідотримуватисяелементарнихпротиепідемічнихвимог — носіння масок та дотриманнядистанції, аджевідцьогозалежитьчистанетьсяпідйомзахворюваності в Україні.

Важливовакцинуватися, особливо людям ізгрупризику — людям, старшим 60 років, ізсупутнімизахворюваннями, як-то онкологічні недуги, серцево-судиннізахворювання, діабет, а такожрідним та людям, якіпроживаютьіз ними абодоглядають за ними. Усівакцини, яківикористовуєУкраїна, схваленіВсесвітньоюорганізацієюохорониздоров’я, є безпечними та захищаютьвідважкогоперебігу, ускладнень та смертівід COVID-19. Перелікмісць, де можнавакцинуватисявід COVID-19.

Щобуберегтисявід COVID-19:

Мийте руки з милом абокористуйтесязасобом для дезінфекції рук, якийміститьщонайменше 70% спирту.

Дотримуйтесядистанції з людьми понад 1,5 м.

Уникайтескупчень людей і закритихприміщеньіз поганою вентиляцією. Якщотакоїможливостінемає, вдягніть маску.

Не торкайтеся очей, носа й рота на вулиці, у транспортіабомагазині.

Кашляйте та чхайте в згинліктяабоприкривайте рот і ніссерветкою, яку одразу ж викидайте.

Вацинуйтеся!

Слідкуйте за своїмздоров’ям, і якщоз’являютьсясимптомизахворювання, невідкладнозвертайтеся до лікаря, за потреби дотримуйтесясамоізоляції.