СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ МВС ВДОСКОНАЛИЛИ ПРОЦЕДУРУ РЕЄСТРАЦІЇ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 10.06.2021 09:18

Відтепер сервісні центри МВС реєструють транспортні засоби та видають посвідчення водія усім внутрішньо переміщеним особам.

Сьогодні, 8 червня 2021 року  набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02 червня 2021 року № 580, якою внесено зміни до нормативних актів, що регламентують видачу посвідчення водія та реєстрацію транспортних засобів.

Зміни передбачають надання можливості внутрішньо переміщеним особам без зареєстрованого основного місця проживання отримувати в сервісних центрах МВС наступні послуги:

• складати іспити на право керування транспортними засобами;

• обмінювати та відновлювати посвідчення водія;

• реєструвати та перереєстровувати транспортні засоби.

У такому випадку до пакету необхідних документів додатково надається довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, в якій зазначено фактичне місце проживання. Також адміністратору сервісного центру МВС можна пред’явити довідку в електронному форматі через застосунок Дія.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044) 290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці ГСЦ МВС.