Що робити, якщо Ви страждаєте від домашнього насильства? ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ «15-47» АБО ЗА НОМЕРОМ «102»

Дата: 26.04.2021 13:26

На гарячій лінії «15-47»;

надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства, надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям. Сервіс діє цілодобово, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімні та конфіденційні.

За номером «102»

поліцейський уповноваженого підрозділу поліції прийме заяву чи повідомлення про факт вчинення домашнього насильства у будь-якій формі та складе протокол про адміністративне правопорушення
   Якщо Ви стали жертвою домашнього фізичного або сексуального насильства навіть коли у Вас немає видимих ознак ушкодженьвирушайте до закладу охорони здоров'я, щоб своєчасно зафіксувати тілесні ушкодження та визначити ступінь їх тяжкості.
   У разі вчинення домашнього фізичного насильства, бажано негайно звернутись до поліцейського уповноваженого підрозділу поліції для складання письмової заяви про вчинення кримінального правопорушення.
   Для швидкого, доступного та оперативного реагування на випадки вчинення насильства можна скористатися Чат-ботом @police_helpbot, #ДійПротиНасильства він надасть максимально вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку та допомогу в цьому питанні
   Чат-бот може:
   - допомогти викликати служби допомоги (поліцію та «швидку допомогу»);
   - роз'яснити, що таке домашнє насильство та як протидіяти цьому явищу, повноваження органів і установ, які здійснюють заходи із запобігання домашньому насильству;
   - надати контакти інших служб допомоги;
   - переадресувати на спеціалістів безоплатної правової допомоги, які нададуть юридичну консультацію в онлайн-режимі.

Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища - телефонуйте на лінію 102. Ваші дії допоможуть врятувати життя!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРСОНАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ ЗА ПРОТИДІЮ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

1. Дудка Петро Васильович – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, координатор з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

Контактний телефон: (066-90-52-516, 096-29-19-409)

2. Деркач Надія Григорівна – директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Краснолуцької сільської ради, відповідальний працівник, який проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства.

Контактний телефон: (068-34-06-982)