Про заходи запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Краснолуцької сільської ради

Дата: 26.03.2020 14:54

КРАСНОЛУЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ГАДЯЦЬКОГО   РАЙОНУ    ПОЛТАВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26 березня 2020 року                                                                                43-ОД

Про заходи запобігання

поширенню коронавірусу COVID-19

на території Краснолуцької сільської ради

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19»( зі змінами), керуючись пунктом 20 частини 4 ст. 42 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні»  та з метою  запобігання поширенню на території Краснолуцької сільської ради коронавірусу COVID-19:

1. Продовжити призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Краснолуцької сільської ради до 24.04.2020 року.

2. Керівникам підприємств, закладів, організацій, установ ,що здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення , які знаходяться на території Краснолуцької сільської ради:

2.1.Обмежити кількість відвідувачів в торговій залі з розрахунку 1 чоловік на 10 кв.м.

2.2.Встановити ємкості з антисептичними засобами, які мають дозатори для обробки рук відвідувачами, перед входом до торгової зали.

2.3. Забезпечити роботу персоналу в захисних масках та гумових рукавичках.

2.4.Створити умови для дотримання правил особистої гігієни персоналом, забезпечити їх в достатній кількості милом, антисептиками, захисними масками, рукавичками.

2.5.До реалізації допускати лише товари в промисловій тарі або попередньо розфасовані в закладі.

3.Діловоду загального відділу виконавчого комітету Краснолуцької сільської ради (Рубан С.Б.) довести дане розпорядження до жителів громади шляхом оприлюднення.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Краснолуцький сільський голова                                              В.В. Романенко