Індивідуальні номерні знаки знову можна замовити онлайн

Дата: 27.03.2023 08:39

З 23 березня відновилася послуга замовлення індивідуальних номерних знаків через Електронний кабінет водія. Про це розповів начальник сервісного центру МВС у м. Гадяч Анатолій Танчик.

За його словами, електронний сервіс дозволяє перевірити чи вільна бажана комбінація, оформити замовлення та оплатити його. Забрати готові номерні знаки можна самостійно в Головному сервісному центрі МВС у Києві (управління стандартизації на вул. Туполєва, 19) або ж замовити доставку «Новою Поштою».

Анатолій Танчик пояснив, що індивідуальний номерний знак є додатком до номерного знаку державної реєстрації транспортного засобу за індивідуальним замовленням власника. Напис на ньому є унікальним та не може повторюватися. Індивідуальний номерний знак для автомобіля може містити від трьох до восьми літер чи від трьох до семи літер і цифр, а для мотоцикла – від трьох до шести символів: від двох до п’яти літер і цифр. Літер у написі на індивідуальному номерному знакові має бути не менше ніж дві, розділові знаки не допускаються.

«Індивідуальні номерні знаки також можуть містити графічний елемент, але такі знаки можна замовити лише відвідавши будь-який сервісний центр МВС, замовити їх онлайн неможливо», – наголосив Анатолій Танчик.

Вартість послуги:

300 грн — три символи (мінімальне замовлення);

90 грн — кожний наступний (до восьми символів);

466,44 грн — вартість спецпродукції (номерних знаків для авто);

266,58 грн  — вартість спецпродукції (номерних знаків для мотоцикла).

Вартість логістичних витрат ДП «Інфотех» – доставка на відділення «Нової Пошти» – 500 грн.

Тривалість виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків заводом виробником становить до 30 днів з дня відправлення макета на виробництво. Після отримання комплекту індивідуальних номерних знаків обов’язково проводиться перереєстрація транспортного засобу. Вартість послуги та бланкової продукції свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу для усіх категорій орієнтовно 512 грн. Самовільно закріпити номерний знак не можна, адже він має бути внесений в особливі відмітки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.